Streamer Ninja patrí medzi 100 najvplyvnejších ľudí podľa magazínu Time

Streamer Ninja patrí medzi 100 najvplyvnejších ľudí podľa magazínu Time

Ninja počas minulého roka raketovo vystrelil.

Magazín Time zverejnil zoznam 100 najvplyvnejších osobností za minulý rok už po 16. krát a tento rok sa tam vyskytlo meno, ktoré mnoho z nás bude poznať. Do rebríčka sa totiž dostal bývalý Halo Pro hráč a dnes hlavne Fortnite streamer Tyler „Ninja“ Blevins.

Jeho „profil“ na stránkach Time opísala hviezda americkej NFL, Juju Smith-Schuster: „Hrám v NFL, takže nie som prekvapený, keď vidím nejakú hviezdu. Ale minulý marec, keď som s Drakeom a Travisom Scottom hral prvý krát s Ninjom Fortnite, bol som úplne bez slov. Bol som medzi miliónmi hráčov, ktorí sledovali Ninju hrať Fortnite, najpopulárnejšiu hru na svete a to každý deň počas niekoľkých mesiacov. Je nepochybne najlepší v tom čo robí a je to niečo čo rešpektujem ako fanúšik a aj ako atlét. Vďaka nemu sa spojila pop kultúra a hranie.

„Celý život som veľký fanúšik hier. Ale ľudia na to pozerali ako na niečo detinské a stratu času. Ninja bol však veľkým pri budovaní kredibility e-športov a hrania. A nakoniec, Ninja je absolútna legenda, ktorému vďačíme za to, že hranie je tým čím je.“

Ninja nie je prvou „herne zameranou“ osobou, ktorej sa podarilo dostať do rebríčka TOP 100 magazínu Time. V roku 2016 sa tam dostal Youtuber PewDiePie. Okrem Ninju sa v tohtoročnom rebríčku ocitli napríklad Taylor Swift, LeBron James, Donald Trump či Emilia Clarke.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk