Ubisoft pravdepodobne ohlási novú Tom Clancy’s hru o tri dni

Ubisoft pravdepodobne ohlási novú Tom Clancy’s hru o tri dni

 

Čo to však bude?

Pred niekoľkými dňami sa do hry Ghost Recon: Wildlands dostala Operation Oracle, ktorá priniesla novú dávku obsahu. Okrem neho si však pozorní hráči všimli, v in-game dokumentoch sa nachádza aj pozvánka na konferenciu fiktívnej spoločnosti Skell Technology s názvom Skell Con, ktorý sa má konať 9. mája o 20:30 nášho času.

Zdá sa tak, že Ubisoft má pre nás niečo pripravené. Zatiaľ nevieme, či to bude mať niečo spoločné priamo s Ghost Recon sériou, alebo sa konečne dočkáme návratu Sama Fishera v sérii Splinter Cell, alebo má pre nás Ubisoft prichystané prekvapenie s inou Tom Clancy’s hrou.

Ak pochybujete o tom, že Ubisoft niečo chystá, tak môžete napríklad navštíviť stránku Skell Technology, kde sa nachádza toto video (mimochodom používateľské meno je asantos a heslo 10068)

A keď zas zamierite na túto stránku, tak sa okrem rovnakého dátumu a času na pozvánke dočkáte aj ESRB hodnotenia, ktoré vyjadruje, že produkt zatiaľ nebol hodnotený ratingovou agentúrou a tým pádom by malo ísť o nový produkt, v tomto prípade hru.

A ak týmto špekuláciam aj tak neveríte, tak si už tak dlho ani nebudeme musieť počkať. K ohláseniu by malo prísť už vo štvrtok. Mimochodom. Herný analytik Daniel Ahmad už cez twitter teasuje, že počnúc dnešným týždňom začnú spoločnosti ohlasovať nové hry

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk