Cyberpunk 2077 sa nebude odohrávať iba v meste. Hra bude mať niekoľko koncov

Cyberpunk 2077 sa nebude odohrávať iba v meste. Hra bude mať niekoľko koncov

Čo nám ešte vývojári prezradili o hre?

Cyberpunk 2077 patrí jednoznačne k tým najočakávanejším hrám budúceho roka. Po treťom Zaklínačovi nečakáme od CD Projekt RED nič iné, ako ďalšiu majstrovskú RPG hru, tentokrát však zasadenú do budúcnosti, do mesta Night City. Lenže, podľa slov vývojárov to nebude jediné prostredie, ktoré navštívite.

Ak budete mať plné zuby mestského prostredia a budete potrebovať čerstvý vzduch, The Badlands vám poslúžia: „The Badlands sú časťou, ktorá obopína mesto Night City. Hráči tak môžu opustiť mesto a len tak sa tam potulovať. To miesto je však prakticky vyprahnuté po všetkom čo sa stalo za 50 rokov, medzi rokmi 2020 a 2077. A vy to môžete preskúmavať a v hre existujú špecifické questy, ktoré sú tam pre vás pripravené a taktiež aj obsah týkajúci sa otvoreného sveta. Takže v hre sa nebudete pohybovať iba v meste,“ povedal quest dizajnér Pawel Sasko.

Zástupcovia štúdia taktiež potvrdili, že celú hru môžete prejsť bez toho, aby ste kohokoľvek zabili a taktiež aj bez toho, aby ste používali augumenty na zlepšovanie svojich schopností. Dočkáme sa tiež aj viacerých koncov hry, ktoré budú závisieť od vašich volieb počas hrania.

Čo sa týka photo módu, ten vývojári nedokázali sľúbiť spolu s vydaním hry, no skonštatovali, že ho majú na pamäti. Prioritu má však včasné dokončenie hry.

Vydanie Cyberpunku 2077 je naplánované na 16. apríla 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4. A ak čakáte na ďalšie zábery z hrania, tak vieme, kedy sa ich dočkáte.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk