Ďalší nechutný krok Shenmue III: Podporovatelia na Kickstarteri nedostanú Season Pass

Ďalší nechutný krok Shenmue III: Podporovatelia na Kickstarteri nedostanú Season Pass

 

Nejak sa nám to hromadí.

Pamätám si, ako nadšení boli ľudia, keď Sony na svojej E3 konferencii v roku 2015 oznámili Kickstarter na tretie pokračovanie kultovej série Shenmue. A hráči reagovali tak, ako sa očakávalo. Spravili rekord a na hru vyzbierali viac ako 8,8 milióna dolárov. Vývojári sa dali do práce, no odvtedy to ide tak trochu z kopca.

Najprv prišlo sklamanie, keď štúdio ohlásilo, že našlo vydavateľa pre hru, ktorý dofinancuje vývoj hry. A počas tohtoročnej E3 vývojári sklamali stovky podporovateľov tým, že ohlásili exkluzivitu hry pre Epic Games Store. A až po tlaku komunity umožnili nespokojným hráčom možnosť vrátenia peňazí.

A teraz prichádza ďalší úder pre fanúšikov. Vývojári totiž oznámili, že hra dostane Season Pass. Problém je akurát v tom, že tento Season Pass nedostanú tí, ktorí podporili hru cez Kickstarter stovkami dolárov, čo je oveľa viac, ako bude hra stáť pri vydaní. Túto skutočnosť ozrejmilo štúdio jednému fanúšikovi:

Drahý Antonio

Ospravedlňujeme sa za dlhé čakanie na odpoveď.

Spätná väzba je veľmi vítaná a v budúcnosti ju budeme brať do úvahy.

Standard a Deluxe edície hry nie sú spojené s kampaňou na Kickstarteri, takže ich obsah nebude zahrnutý v jednotlivých odmenách na Kickstarteri. Bude však možné dokúpiť si ich samostatne. Podporovatelia dostanú Kickstarter verziu hry a Slacker podporovatelia dostanú Slacker verziu hry. Každá z nich má jedinečný obsah, ktorý nebude dostupný v predajnej verzii.

Season Pass však nie je ich súčasťou.

Skúšobná verzia hry zatiaľ nebola potvrdená, no detaily ohľadom nej prezradíme keď nastane správny čas. Svoju skúšobnú verziu obdržíte, no musíme vás požiadať o trpezlivosť.

S pozdravom

Shenmue III Tím

Ako tento užívateľ podotkol

  • Tvorcovia Shenmue III sľúbili Steam verziu ešte na začitku júna 2019 – niekoľko dní na to ohlásili exkluzivitu na Epic Games Store
  • Tvorcovia sľúbili, že všetky dáta budú na disku – Disk bude obsahovať iba inštaláciu klienta Epic Games Store, herné dáta sa budú musieť stiahnuť
  • Ľudia, ktorý podporili hru stovkami dolárov ani len nedostanú Season Pass

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk