CD Projekt oficiálne potvrdil, že Cyberpunk 2077 bude mať multiplayer!

CD Projekt oficiálne potvrdil, že Cyberpunk 2077 bude mať multiplayer!

 

A k tomu DLC zdarma.

To o čom sa špekulovalo sa aj oficiálne potvrdilo. Očakávaná RPG Cyberpunk 2077 dostane multiplayer. Pred niekoľkými dňami sme vám priniesli vyjadrenie člena vývojárskeho tímu hry, ktorý tvrdil, že hra možno dostane multiplayer a momentálne sa preskúmavajú jeho možnosti v R&D tíme štúdia.

Oficiálny Twitter účet štúdia však dnes potvrdil, že R&D prišlo na to, ako multiplayer do hry zakomponovať tak, aby tam pasoval a to znamená, že hra pre viacerých hráčov v Cyberpunk 2077 vstúpila oficiálne do produkcie. A práve za účelom vývoja naberá štúdio nové pracovné sily.

Zároveň však nás ubezpečili, že vývoj multiplayeru nijako neovplyvní vývoj hry pre jedného hráča, nakoľko multiplayer bude vyvíjaný úplne samostatne. A taktiež potvrdili aj to, že tento mód príde do hry až po jej oficiálnom vydaní a to zdarma pre všetkých hráčov.

Plán štúdia je teda taký, že najprv príde 16. apríla 2020 samotná hra, následne bude zásobovaná DLC obsahom pre hru pre jedného hráča, ktoré budú mimochodom taktiež zdarma a keď skončia s DLC pre singleplayer, tak príde multiplayerový mód.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk