Remedy omylom nútilo užívateľov používať Epic Games Store

Remedy omylom nútilo užívateľov používať Epic Games Store

 

Už je však všetko v poriadku.

Vzhľadom na to, že najnovšia hra od fínskeho štúdia Remedy, Control je dočasnou Epic Game Store exkluzivitou, tak momentálne na PC neexistuje šanca, ako si zahrať hru mimo tohto klienta. Zároveň je však Epic Games Store natoľko flexibilný, že ho potrebujete maximálne na stiahnutie hry a aktualizácii, no po tomto ho už nepotrebujete mať zapnutý a hry sa dajú zapínať cez exe súbor, ktorý si jednoducho viete pridať na Steame. Takže, ak sa vám z pohľadu na Epic Games Store zdvíha žalúdok, tak ho vlastne ani nemusíte vidieť.

Lenže, Remedy to trochu pokazilo. Nový update, ktorý priniesol Foto mód totiž priniesol aj jednu neželanú „fíčurku.“ Hra totiž zrazu prestala podporovať Steam Controller a ďalšie Steam periférie a taktiež nútil zákazníkov, aby im na pozadí hry bežal Epic Games Store. Po chvíľke hľadania vinníka a obviňovania sa navzájom sa však prihlásilo samotné štúdio s tým, že išlo o chybu na ich strane.

Podľa ich tvrdení bolo ich cieľom použiť Epic Games Store ako spôsob overenia vlastníctva budúcich expanzií a nutnosť byť online a zrušenie podpory Steam ovládača boli neželaným efektom. Hra tak na PC dočasne stratí Foto mód, pokiaľ Remedy tento problém neodstráni.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk