Fanúšikovia hry Escape from Tarkov dostávajú nový trailer

Fanúšikovia hry Escape from Tarkov dostávajú nový trailer

 

Nový patch je za dverami, a tvorcovia nám ukazujú na čo sa máme tešiť.

Escape from Tarkov, hra ktorá rozobrala FPS žáner do úplného jadra, pripojila definíciu MMO a priniesla realistický zážitok do hry. Nechápte ma zle, nepíšem len o tom že zbrane majú nespočet modifikácií, alebo liečenie má svoje unikátne vlastnosti, ale aj o tom že z tejto hry môžete zostať celkom frustrovaný. Nie je to zas tak dávno, čo strieľanie do nepriateľov, bolo viac menej odpočinutie a istý druh zábavy. Táto hra je iná v tom, že neodpúšťa chyby, a každý nesprávny krok Vás môže stáť krk a celkom drahú výbavu. Strata kvalitnej výbavy alebo zbrane znamená škrt cez rozpočet, a to naozaj nikoho nepoteší.

Tvorcovia z ruského Battlestate Games nám dnes servírujú trailer, pre dlho očakávaný patch 0.12, o ktorý už dlho komunita prosí. Nový patch by mal priniesť bunker, ktorý bude slúžiť ako základňa pre doplnenie zásob, doliečenie rán, budete sa tam pripravovať na boj, a kopu iného. Hra by sa mala konečne prehupnúť na novší Unity engine, pretože ten starý to už naozaj nezvládal. Súboje boli sprevádzané technickými problémami ako sú sekanie obrazu počas stretov, a to chcú vývojári novým enginom opraviť. 0.12 so sebou donesie aj vojenskú základňu ako novú mapu, nových bossov, nové zbrane(aj statické), ďalšieho obchodníka a mnoho ďalšieho. Tvorcovia stále neohlásili príchod nového patchu, ale myslíme si že to tento týždeň už celé odštartuje. Celé čakanie si spríjemnite aspoň novým trailerom.

Escape from Tarkov má na sebe stále nálepku uzavretej bety. Do bety sa dostanete ak si hru predobjednáte za celkom veľké peniaze. Tak isto predobjednávky sú zatiaľ najväčším zdrojom financií pre vývoj, a tak máme obavy z toho, či im to bude nakoniec stačiť.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk