Halo: Reach prichádza na PC ako prvá hra vrámci The Master Chief Collection

Halo: Reach prichádza na PC ako prvá hra vrámci The Master Chief Collection

 

Po dlhom testovaní.

Asi ani štúdio 343 Industries si nemyslelo, že PC port Halo: Reach bude taký problematický, keď ešte začiatkom roka ohlásili, že kompletná Halo kolekcia príde na PC platformu. Niekoľko mesiacov uzatvoreného testovania spolu s hráčmi, kvantum patchov a opráv, no konečne to vyzerá tak, že Halo: Reach príde oficiálne na PC. Následne by mali prichádzať všetky Halo FPS hry v chronologickom poradí.

Oficiálny dátum vydania je teda stanovený na 3. decembra 2019, pričom v rovnaký deň sa hry Halo: Reach v Halo: The Master Chief Collection dočkajú aj hráči na konzole Xbox One. Samozrejme, hra bude automatickou súčasťou predplatného Xbox Game Pass, no ak trváte na tom, že hru chcete mať na Steame, tak tam nastavilo štúdio 343 Industries zaujímavú cenovú schému.

Halo: Reach sa totiž predáva samostatne za 9,99€, no ak chcete, môžete si rovno kúpiť celú kolekciu za 39,99€. Za predpokladu, že každá hra bude stáť rovnakú sumu, tak osobitne za celú kolekciu zaplatíte takmer 60€ a v prípade kúpy celej kolekcie tak kvalitne ušetríte.

A že o Halo na PC je obrovský záujem svedčí aj fakt, že hra bola druhou „najžiadanejšou hrou“ na Steame a hneď po spustení predobjednávok sa vyšplhala na samotný vrchol predajnosti.

Zdroj: Youtube/Steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk