Blizzard poskytol hráčom Warcraft III: Reforged veľkorysé podmienky vrátenia peňazí

Blizzard poskytol hráčom Warcraft III: Reforged veľkorysé podmienky vrátenia peňazí

 

Ak ste teda nespokojní, tak môžete požiadať aj vy.

Celá situácia okolo Warcraft III: Reforged sa asi nedá označiť inak ako fiasko. Zjavne nedokončený, chybami preplnený remaster legendárnej hry, ktorý doslova rozoštval fanúšikov série a to do takej miery, že z tejto hry spravili najhoršie hodnotenú hru histórie na Metacritic. A to je čo povedať.

Zo začiatku navyše Blizzard banoval hráčov na fórach, ktorí radili ostatným, ako majú požiadať o vrátenie peňazí, čo ešte viac prispelo k hnevu hráčov.

Blizzard však postupne „otočil“ a začal napravovať škody, ktoré opäť raz napáchal. V prvom rade sa v otvorenom liste fanúšikom ospravedlnil a sľúbil opravy, ktoré hra potrebuje a teraz sa začal venovať aj žiadostiam o vrátenie peňazí. Firma totiž upravila podmienky na vrátenie peňazí, aby tak vyšla v ústrety nespokojnej komunite.

„Blizzard si stojí za kvalitou našich produktov a služieb. Normálne obmedzujeme možnosť vrátenia peňazí za hry podľa toho, kedy bola hra kúpená a či bola hra „hrávaná." Chceme však dať hráčom možnosť vrátenia peňazí v prípade, že majú pocit, že im Warcraft III: Reforged neposkytuje zážitok, ktorý hľadali. Preto sme sa rozhodli dočasne vyhovieť každej žiadosti o vrátenie peňazí. O vrátenie peňazí môžete požiadať na stránke podpory.“

A stránku podpory nájdete na tomto odkaze.

Takže, ak ste nespokojní, tak sa poponáhľajte.

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk