Ubisoft potvrdil, že stále pracuje na novej Avatar hre

Ubisoft potvrdil, že stále pracuje na novej Avatar hre

 

Čaká sa však pravdepodobne na film.

Ešte v roku 2017 ohlásil producent štúdia Ubisoft Massive (The Division), že ich štúdio pracuje na hernej adaptácii značky Avatar, ktorá sa dočkať druhého filmového dielu. Odvtedy sa však po projekte zľahla zem a nedozvedeli sme sa o ňom žiadne nové informácie. To však nepochybne súvisí s faktom, že aj na druhý film čakáme už veľmi dlho.

Chvíľu sa dokonca zdalo, že nedávne vlastnícke zmeny v štúdiu 20st Century Fox (túto spoločnosť odkúpilo Disney) úplne pochovali projekt a Massive sa venuje výlučne sérii The Division. Redaktori webu ScreenRant však mali možnosť vyspovedať producenta Ubisoft Massive Jespera Karabanova, ktorý potvrdil, že hra je stále vo vývoji, no dodal, že viac k tomu povedať nemôže.

Nakoľko vydanie filmu sa očakáva až v decembri 2021, asi ťažko očakávať, že hry sa dočkáme skôr. A vlastne to vieme na isto, pretože Ubisoft v nedávnom rozhovore s investormi potvrdil, že do marca 2021 plánuje vydať 5 AAA hier, medzi ktorými sa Avatar určite nenachádza. Je však možné, že k formálnemu znovuohláseniu hry by mohlo prísť ešte počas tohto roka.

Zdroj: ScreenRant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk