Nvidia s veľkým úlovkom: Cyberpunk 2077 bude v GeForce Now dostupný hneď

Nvidia s veľkým úlovkom: Cyberpunk 2077 bude v GeForce Now dostupný hneď

Žiadne čakanie.

Aj napriek odkladu Cyberpunku 2077 na september sa na jej statuse jednej z najočakávanejších hier tohto roka nezmenilo prakticky nič, práve naopak. Hype mašina je v plnom prúde a mnoho hráčov už len odpočítava dni, kedy sa budú môcť konečne vybrať do Night City.

A nakoľko je Nvidia marketingovým aj technologickým partnerom hry, tak sa nie je čo diviť, že všetku tú pozornosť sa snaží využiť aj vo svoj prospech. Len pred niekoľkými dňami predstavila spoločnosť špeciálnu limitovanú verziu grafických kariet RTX 2080, ktorých dizajn je inšpirovaný práve Cyberpunkom.

A teraz spoločnosť s radosťou oznámila, že Cyberpunk 2077 bude okamžite v deň vydania dostupný v streamovacej službe GeForce Now. Vďaka tomu si budete môcť hru vychutnať prakticky kdekoľvek s pripojením na internet a to vo vysokej kvalite a s aktivovaným ray-tracingom. A čo je ešte lepšie, používať na to budete vlastnú kópiu hry.

Čo sa týka Cyberpunku na „tej druhej“ streamovacej službe Google Stadia, tam je zatiaľ dátum vydania neurčený. Vývojári síce potvrdili, že hra na platformu príde, no taktiež povedali, že to bude až po PC a konzolových verziách. Lenže to bolo ešte v čase, kedy bol dátum vydania stanovený na apríl. Po ohlásení odkladu sme sa však zatiaľ nedozvedeli, či hra na Stadiu príde v deň vydania, alebo až neskôr.

Cyberpunk 2077 príde 17. septembra 2020 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Nvidia

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk