Získajte 167 hier za cenu, ktorú si určite vy sami

Získajte 167 hier za cenu, ktorú si určite vy sami

 

Na ich získanie máte ešte niekoľko dní.

Koronavírus zasiahol všetky aspekty verejného života a postupne ukazuje svoje tienisté stránky aj v hernom priemysle. Znamená to hlavne to, že aj herné štúdia si budú uťahovať opasky a čo je ešte horšie – mnoho indie vývojárov bude čeliť existenčným problémom.

Jednotlivým vývojárom sa tak snaží pomôcť aj herné komunita a to vrátane platformy itch.io, ktorá predstavila GDC Relief Bundle. Primárnou úlohou tohto balíčka je poskytnúť vývojárom kompenzáciu za to, že Game Developers Conference sa nakoniec v roku 2020 neuskutočnila a to napriek tomu, že niektoré výdavky sa už zo strany vývojárov nedali zrušiť.

Postihnutým vývojárom tak pomáha The GDC Relief Fund, ktorý má pod palcom WINGS Interactive a pomôcť im môžete aj vy. Do predaja sa totiž dostal spomínaný GDC Relief Bundle, ktorý ponúka 167 hier za cenu, ktorú si sami určíte vy. Všetky tieto hry sú DRM free, no pre 10 z nich dostanete aj Steam kľúče. Tie však budú dostupné, ak vaša platba presiahne aspoň 10$. Ak sa rozhodnete zaplatiť menej, tak jednoducho dostanete prístup k týmto hrám bez Steam kľúčov.

Medzi hrami v tomto balíčku nájdete veľké množstvo neznámych hier, no objavili sa tu aj trochu viac známe indie hry ako napríklad Nuclear Throne, Bustle, Despina, Stellar Commanders atď.

Na kúpu balíčka máte ešte niečo vyše troch dní.

Zdroj: itch.io

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk