Ubisoft bude rozdávať v apríli hry zdarma aby ste zostali doma. Tu sú prvé z nich

Ubisoft bude rozdávať v apríli hry zdarma aby ste zostali doma. Tu sú prvé z nich

 

A je nepochybne skvelá.

#HRAMSADOMA. A hádam sa hráte momentálne doma aj vy. Veď čo iné nám už zostáva. Veľkú pochvalu si však zaslúžia herní vydavatelia a vývojári, ktorí ponúkajú hráčom rôzne balíčky, zľavy a dokonca aj hry zdarma, aby si hráči takýmto spôsobom krátili voľný čas.

A v apríli sa do rozdávania hier naplno pustí aj Ubisoft. Spoločnosť totiž prezradila, že v priebehu tohto nového mesiaca sa môžu hráči tešiť na pravidelnú nádielku hier, ktoré budú ponúkané buď úplne zdarma, alebo vo forme „trial“ verzií. A hneď sprístupnili prvú z nich, ktorou je skvelá plošinovka Rayman Legends. Tú si môžete stiahnuť cez tento odkaz a to do 4. apríla. Prístupné sú taktiež aj hry Might & Magic Chess Royale a Rabbids Coding. 

„Dali sme dokopy mesiac trvajúcu ponuku hier zdarma a skúšobných verzií hier a zliav, aby sme pomohli všetkým, ktorí nasledujú príkazy zdravotníckych orgánov aby ostávali doma. Keď potrebujete spôsob, ako sa udržať v aktivite, socializácií s priateľmi alebo sa jednoducho zabaviť, tak vám chceme pomôcť.“

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk