Nežiaduce efekty GTA V zdarma: Cheateri a padanie serverov

Nežiaduce efekty GTA V zdarma: Cheateri a padanie serverov

 

A Rockstar má plné ruky práce.

Asi jediní hráči, ktorým rozdávačka Grand Theft Auto V zdarma na Epic Games Store vyslovene vadí sú súčasní hráči hry. Tí totiž kvôli návalu nových hráčov zažívajú peklo pri hraní GTA Online.

Podpora Rockstaru už niekoľkokrát hlásila rôzne problémy, omeškania a výpadky rôznych služieb súvisiacich s GTA V a rovnako ako po spustení tejto ponuky padol celý Epic Games Store, tak problémy mali aj servery GTA Online, ktoré nestíhali pokrývať záujem zo strany hráčov. Zdá sa teda, že aj sám Rockstar trochu podcenil množstvo nových hráčov, ktorí ponuku Epicu využijú.

Ďalším veľkým problémom sú ľudia, ktorí si myslia, že najlepším spôsobom, ako využiť túto ponuku je znechutiť hranie ostatným hráčom tým, že budú cheatovať.

Hráči sa sťažujú na ostatných, ktorí používajú cheaty a Rockstar ich podľa všetkého nestíha banovať. Tu tak nepomôže nič iné, ako počkať, pokiaľ sa táto ponuka skončí, aby sa situácia upokojila. Rockstar bude postupne banovať cheaterov, no tí už nebudú môcť získať „náhradnú kópiu“ hry zdarma, takže sa dá predpokladať, že sa to všetko vyrieši „samo.“

Verní fanúšikovia síce žiadajú Rockstar, aby platiacim hráčom ponúkol „Premium servery,“ no šanca, že sa také niečo udeje je asi veľmi blízka nule.

Dovtedy ale asi budú takéto žartíky na bežnom poriadku.

Thank you modder, really cool. from r/gtaonline
Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk