Daniel Vávra skritizoval prvú gameplay ukážku z remaku Mafie. Svoj komentár neskôr zmazal

Daniel Vávra skritizoval prvú gameplay ukážku z remaku Mafie. Svoj komentár neskôr zmazal

 

Niekedy je lepšie mlčať.

Nedávno vydané prvé gameplay video remaku Mafie vzbudilo medzi hráčmi ešte väčší záujem o tento chystaný počin štúdia Hangar 13. Nadšené reakcie hráčov sa však nestretli s názorom Daniela Vávru, ktorý sa k projektu vyjadril spôsobom jemu vlastným.

Známy český vývojár a jeden z hlavných pilierov pôvodnej hry z roku 2002 nezachoval chladnú hlavu a túto ukážku jemne skritizoval. "Dať Tomovi za parťáka Shreka, Hulka, Paulieho The Froga, alebo kto to je, to posunulo do next genu. Teším sa, keď budem po gangstroch hádzať náklaďáky plné vybuchujúcich barelov.", píše Vávra.

Samozrejme takáto reakcia na seba nenechala dlho čakať, takže odozva ďalších diskutujúcich bola o to ostrejšia. "Vávra je síce dobrý vývojár, ale zároveň večný hater, čo sa chová ako malé decko, a jeho Kingdom Come malo množstvo chýb", zaznelo v komentároch.

 

Diskusia sa niesla v rovnakom duchu, "Jasné a hlavne sú tam vybuchujúce barely, pre istotu červené a super cover systém a fyzikálny model ako v GTA a 5x viac nepriateľov. Proste je to vo všetkých smeroch lepšie. Závidím, že sme to takto nedokázali taktiež. Že mňa tie vybuchujúce barely taktiež vtedy nenapadli. A tie autá, že ma nenapadlo urobiť ich pre deti a miesto toho sme robili nejakú blbú fyziku, čo všetkým akurát vadila. O toľko to mohlo byť lepšie", pokračoval Vávra.

Neskôr sa celá diskusia zvrhla a skončila zmazaním Vávrovho príspevku, ktorý sa neskôr vyjadril, že to bolo voči jeho bývalým kolegom necitlivé a niekto začal riešiť, že týmto uráža samotného herca, ktorý za to nemôže. Následne sa rozhodol, že príspevok zmaže a nebude prilievať olej do ohňa. Nuž, niekedy je lepšie mlčať...

Zdroj: iPrima, eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk