Rozšírenie Doom Eternal si zahráte aj keď nevlastníte základnú hru

Rozšírenie Doom Eternal si zahráte aj keď nevlastníte základnú hru

 

Prekvapujúci prístup štúdia.

Zatiaľ čo milióny hráčov sa pripojili k Doomslayerovi v marci tohto roka, aby rozpútali peklo v hordách démonov, našli sa aj takí, ktorí sa k hraniu hlavnej kampane ešte nedostali. Štúdio id Software však prekvapujúco ohlásilo, že prvé rozšírenie hry The Ancient Gods: Part I bude prekvapujúco určené aj pre jednu a aj pre druhú skupinu.

Áno, na to, aby ste si toto DLC mohli zahrať, nebudete potrebovať základnú hru, čo v hernom priemysle nie je až takým štandardom. Taktiež to však znamená, že príbeh tohto rozšírenia asi nebude veľmi spojený s príbehom základnej hry a či je to dobrá, alebo zlá správa, to nechám na vás: „Je pre nás dôležité, aby sa rozšírenie dostalo k čo najväčšiemu množstvu hráčov. Je pravdou, že na to, aby ste si zahrali toto DLC nepotrebujete vlastniť základnú hru Doom Eternal,“ povedal producent hry Marty Stratton.

Navyše, režisér hry Hugo Martin priznal, že veľkosť tohto rozšírenia je väčšia, ako pôvodne plánovali: „Mnoho ľudí si DLC spája s menším záberom – je to ako keď spravíte televíznu verziu filmu a film je hlavnou hrou. Pre nás je však toto rozšírenie ako dvoj-dielny film – je rovnako veľkolepý, ako základná hra.“

Obe DLC (prvá a druhá časť The Ancient Gods) sú dostupné vrámci Day One Passu, no dajú sa kúpiť aj samostatne. Prvá časť bude dostupná 20. októbra 2020.

Zdroj: PCGamesN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk