• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Idiotský streamer sa chválil šikovnosťou v Call of Duty: Warzone. Zabudol však vypnúť softvér na cheatovanie
Idiotský streamer sa chválil šikovnosťou v Call of Duty: Warzone. Zabudol však vypnúť softvér na cheatovanie

Idiotský streamer sa chválil šikovnosťou v Call of Duty: Warzone. Zabudol však vypnúť softvér na cheatovanie

 

Ban na seba nenechal dlho čakať.

Toto teda určite nevyšlo podľa predstáv. Jedna vec je chváliť sa, že vám to v hre ide extrémne dobre a druhá je robiť to v prípade, ak nebojujete čestne. A ešte keď k tomu prirátame, že streamujete svoje hranie, tak je to vrchol idiotstva.

Svoje by o tom vedel hovoriť streamer MrGolds, ktorý si získaval solídnu porciu priaznivcov a divákov hraním Call of Duty: Warzone. A išlo mu to skutočne veľmi dobre, čo nezabudol neustále pripomínať divákom a to až do momentu, keď sa mu na ploche objavil cheat engine – nástroj slúžiaci na cheatovanie v Call of Duty: Warzone.

„Hra mi ide tak dobre, pretože viem dobre ovládať spätný ráz zbraní. Som jednoducho dobrý v hre. Toto je prvýkrát, čo vidíte niekoho tak dobrého v hre...,“ zatiaľ čo mu na ploche svietil cheatovací nástroj.

Na druhý deň však MrGolds na sociálnej sieti Instagram prezradil, že žiadne cheaty nepoužíval. Túto správu však nemohol prezradiť svojim fanúšikom na Twitchi, pretože Twitch ho zabanoval a odvolal sa pritom na svoje podmienky používania služby, ktoré zakazujú používanie cheatovacích softvérov v online hrách.

A jedna nádejná kariéra sa tak asi skončila...

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk