Xbox Game Pass na PC vychádza z bety a zvyšuje mesačný poplatok na štandard

Xbox Game Pass na PC vychádza z bety a zvyšuje mesačný poplatok na štandard

 

Očakávané sa stalo skutočnosťou.

Xbox Game Pass na PC bol už vyše roka v beta testovaní. V praxi to neznamenalo nič, nakoľko PC hráči mali prístup k štandardnej službe bez obmedzení, no výhodou bolo, že mesačný poplatok nebol v štandardnej sume, ale vo zvýhodnenom mesačnom poplatku, 3,99€/mesiac. To sa však končí.

Xbox Game Pass na PC totiž oficiálne vystúpi z beta testovania 17. septembra 2020 a ukončením bety zvyšuje poplatok za mesačné predplatné na štandardných 9,99€/mesačne. Existujúci predplatitelia služby bude mať účtovaných 3,99€ do nasledujúceho účtovacieho cyklu a následne sa tento poplatok zvýši na 9,99€.

Xbox Game Pass na PC obsahuje prístup k desiatkam PC hier a zároveň ku všetkým Xbox Game Studios hrám v deň vydania. Nájdete tam aj herné novinky ako Crusader Kings III, Wasteland 3, Microsoft Flight Simulator či Gears Tactics.

Ponúka však aj druhú úroveň predplatného s názvom Xbox Game Pass Ultimate, ktorý okrem toho ponúka aj prístup k hernému streamovaniu Xbox Game Streaming, k celej ponuke EA Vaultu v službe EA Play a ku všetkým konzolovým hrám v službe Xbox Game Pass. Toto predplatné však stojí 12,99€ mesačne.

Zdroj: TheVerge

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk