CD Projekt RED chystá veľkú aktualizáciu pre Cyberpunk 2077 aj s prvým DLC obsahom zdarma

CD Projekt RED chystá veľkú aktualizáciu pre Cyberpunk 2077 aj s prvým DLC obsahom zdarma

 

Von z ulity.

Štúdio CD Projekt RED nezažilo ideálny prvý polrok roka 2021. Po masívnych problémoch s hrou Cyberpunk 2077 na niektorých platformách sa totiž vývojári namiesto vývoja dodatočného obsahu museli pustiť do masívnych opráv. A aj napriek tomu, že hra je v súčasnosti v oveľa lepšom stave, tak štúdio pokračuje v opravách

A tak sme sa dozvedeli, že už čoskoro by sme sa mali dočkať Patchu 1.3 a jeho vylepšenia nám štúdio ukázalo v samostatných videách.

Jedným z vylepšení bude zmenená mini mapa, ktorá pomôže hráčom lepšie sa navigovať v husto zastavanom prostredí Night City.

Druhým zlepšením je úprava UI, ktoré je predstavené za pomoci questu Automatic Love, kedy si hráč vyberá medzi Angel a Skye.

Tretie video nám zas predstavuje možnosť lacnejšieho restovania perkov, čo by malo viesť k väčšej experimentácii s buildmi v hre.

Viac informácií u Patchi 1.3 by sme sa mali dozvedieť 17. augusta od 18:00 nášho času a okrem dátumu vydania tejto aktualizácie hry by sme sa mali dočkať aj predstavenia prvého DLCčka pre Cyberpunk 2077. Ide pravdepodobne o jedno z menších rozšírení hry, ktoré by mali byť dostupné pre všetkých hráčov hry zdarma.

Zdroj: CDProjektRED

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk