• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Counter-Strike: Global Offensive už nebude nikdy ako predtým – Valve prinieslo obrovskú zmenu do populárnej mapy
Counter-Strike: Global Offensive už nebude nikdy ako predtým – Valve prinieslo obrovskú zmenu do populárnej mapy

Counter-Strike: Global Offensive už nebude nikdy ako predtým – Valve prinieslo obrovskú zmenu do populárnej mapy

 

Tradicionalisti hromžia.

Nekonečne populárna hra Counter-Strike: Global Offensive sa dočkala ďalšej aktualizácie od štúdia Valve a táto prináša veľké množstvo zmien. A jedna z nich je prekvapujúca a zmení jednu z najpopulárnejších máp v hre na nepoznanie.

Valve totiž upravilo mapu de_dust2. V skratke ide o to, že hneď po spawne mali Teroristi možnosť vidieť cez priechod a dvere to, ktorým smerom sa vybrali CTčkári a ak sa im pošťastilo, tak mohli dokonca skórovať jeden headshot s AWP-čkom.

Štúdio však v novej verzii mapy doslova zamurovalo priechod, čím zúžilo počet ciest, ktorými môžu na mape prebiehať súboje, no na druhej strane budú už zápasy viac vyrovnané. Hádam.

To však nie je všetko. Súčasťou Operation Riptide je aj prepracovanie misií a výziev, ktoré sa odomykajú na týždennej báze a odmeňujú hráčov hviezdami. Tie môžu byť následne vymenené za nových avatarov a skiny na zbrane. Zároveň sa hra dočkala nového spôsobu, ako hrať kompetitívne zápasy. Tie sú stále 5v5, no víťazí tím, ktorý prvý vyhrá 9 kôl a tieto zápasy by mali trvať v priemere približne 25 minút.

Po novom navyše môžu postavy po smrti pustiť granáty, ktoré môžu zdvihnúť ich spolubojovníci. Buffu sa dočkala zbraň M4A1-S a nerfu sa zas dočkal Deagle. Beretty sú zas lacnejšie. A ak ste fanúšikmi casual módov, tak vás možno poteší návrat štítu.

Operation Riptide potrvá do 20. februára a Operation Pass stojí štandardných 12,75€.

Zdroj: Valve

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk