Epic Games Store ponúka tento mesiac 10€ kupón, no pod jednou podmienkou

Epic Games Store ponúka tento mesiac 10€ kupón, no pod jednou podmienkou

 

Tentokrát to nebude úplne zadarmo.

Pokiaľ existuje nejaká hra, na ktorú sa už dlhšie tešíte, no nechcete za ňu vysoliť plnú sumu, Epic prichádza s jedným riešením. Teda ak vaša platforma na hranie je PC a nevadí vám mať vo vašom stroji nainštalovaný aj iný launcher, ako ten od Valve.

Epic totiž znova ponúka kupón v hodnote 10€, ktorý môžete použiť v ich obchode, no tentokrát preto budete musieť niečo urobiť. Tento krok je celkom jednoduchý, no pre väčšinu ľudí by mohol byť do budúcna otravný. Preto aby ste kupón dostali, budete sa musieť prihlásiť pre odber noviniek, ktoré vám Epic bude posielať na váš mail. Jednoducho kliknete na vašu ikonku účtu, prejdete na account a v ľavom bare vyberiete communications. E-mail subscribe/unsubscribe je kolónka, ktorú potrebujete zaškrtnúť a kupón sa automaticky pripíše na váš účet. Ak ste už túto kolónku mali zaškrtnutú skôr, kupón by ste už mali vlastniť. Ak by ste po použití kupónu sa znova odhlásili z odberu noviniek, myslím, že by sa nemalo nič stať, ale túto informáciu určite nemáte odo mňa.

Kupón môžete získať pochopiteľne len jeden na účet a urobiť tak môžete od 15. októbra do 15. novembra, kedy končí jeho platnosť. Kupón môžete využiť na hocijakú hru a to aj po zľave, no musí byť v minimálnej výške 14,99€. Napríklad spolu s kupónom viete zohnať na Epicu Crysis Trilogy Remastered za 39,99€, Alan Wake Remastered za 19,99€, Kena: Bridge of Spirits za 29,99€ a samozrejme kopu ďalších skvelých hier.

Ak ale počkáte do pondelka 18. októbra, dočkáte sa Halloweenskych výpredajov, kde nájdete zľavy až do výšky 75% a to na všetky žánre, bez ohľadu na to, že hlavnou doménou budú strašidelné hry.

Pre tých, ktorí nemajú v pláne si nič kupovať, môžem ešte pripomenúť, že aj tento týždeň nájdu v Epicu hru zadarmo. Volá sa Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse a uchmatnúť si ju môžete do 21., čo je budúci štvrtok, kedy ju nahradí hra Among the Sleep – Enhanced Edition.

Zdroj: epicgames.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk