• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Call of Duty Modern Warfare II poskytne masívny balíček obsahu, návrat na Steam a zvýšenie ceny aj na starých konzolách
Call of Duty Modern Warfare II poskytne masívny balíček obsahu, návrat na Steam a zvýšenie ceny aj na starých konzolách

Call of Duty Modern Warfare II poskytne masívny balíček obsahu, návrat na Steam a zvýšenie ceny aj na starých konzolách

 

Ultimátny balíček.

Activision oficiálne ukázal prvý trailer k ich tohtoročnému Call of Duty s podtitulom Modern Warfare 2. A kombinácia štúdia Infinity Ward so starými známymi postavami zdá sa buduje veľké očakávania. Takže...čo nás čaká?

Podľa Activisionu sa môžeme tešiť na kampaň, ktorá nás prevedie veľkým kusom sveta a misie budú zasadené do Európy, Ázie a Ameriky. Dočkáme sa „obliehania na mori s bojom pod vodou, totálnymi útokmi z výšky 30 000 stôp, tajnými misiami počas dňa aj noci.“

„Modern Warfare II ponúkne PBR systém materiálov, ktorý umožní tú najlepšiu technológiu photogrammetry, nový hybridný tile-based streaming systém, nový PBR decal rendering systém, volumetrické nasvietenie a podporu 4K HDR.“

Údajne sa dočkáme aj nového systému pokročilej umelej inteligencie. Tú by sme mali postrehnúť nie len v kampani ale aj vo vynovenom Spec Ops móde. Samozrejme chýbať nebude ani štandardný mutliplayer.

Dozvedeli sme sa však aj ďalšie informáciou. Prvou dôležitou je, že počnúc Modern Warfare II budú všetky Call of Duty štúdiá používať jeden a ten istý engine (ktorý sa bude postupne vylepšovať). Doteraz malo totiž každé jedno z hlavných Call of Duty štúdií (Infinity Ward, Sledgehammer Games a Treyarch) svoj vlastný derivát enginu, čo však spôsobovalo problémy s kompatibilitou Warzone obsahu.

Vývojári taktiež sľubujú najbohatšiu podporu novým obsahom po vydaní a hra taktiež hlási návrat na Steam. Okrem toho bude dostupná aj na Xbox a PlayStation konzolách ako cross-gen balíček. Zaujímavosťou však je, že Activision siahol po zvýšenej cene aj pri verziách pre PlayStation 4 a Xbox One a tak za hru menej ako 69,99€ nezaplatíte.

Možnosťou je aj kúpa Vault Edition (99,99€) ktorá okrem hry prinesie aj predčasný prístup ok otvorenej bete, kozmetické predmety, a bluepritny pre zbrane.

Call of Duty Modern Warfare II príde 28. októbra 2022. 

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk