Return to Castlevania bude najväčšie rozšírenie hry Dead Cells

Return to Castlevania bude najväčšie rozšírenie hry Dead Cells

 

Postaviť sa budete môcť proti samotnému Drákulovi v nadchádzajúcom rozšírení.

Do hry Dead Cells sa chystá rozšírenie s tematikou hernej série Castlavania. Tešiť sa môžete na staré známe postavy, napríklad Alucard, Richter Belmont alebo Dracula. Tieto ale aj mnoho ďalších postáv vás prevedú dejovou linkou tohto rozšírenia. Vývojári si pre hráčov pripravili aj 2 nové biómy inšpirované klasickými levelmi z pôvodných Castlavania hier.

Aj keď o rozšírení nie je známych veľa informácii, tak herné štúdio Evil Empire, ktoré pracuje na Dead Cells v nedávnom rozhovore pre Game Informer prezradili, že ide o ich doposiaľ najväčšie rozšírenie. „Je to zatiaľ naše najväčšie rozšírenie. To je niečo, čo hovoríme pri každom novom dodatku, ale naozaj je. Je v podstate dvakrát väčšie ako rozšírenie, ktoré sme vydali predtým,“ povedal člen tímu Benjamin Laulan.

Rogue-like plošinovka Dead Cells je dostupná na PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a mobilné zariadenia. Hra už disponuje dvoma rozšíreniami: Rise of the Giant a The Queen and the Sea. Dátum vydania Dead Cells: Return to Castlevania zatiaľ nie je známý.

Zdroj: THEGAMER

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk