Respawn otvoril nové štúdio pre Apex Legends s plánom podpory hry na 15 rokov

Respawn otvoril nové štúdio pre Apex Legends s plánom podpory hry na 15 rokov

 

A možno aj viac...

Štúdio Respawn Entertainment oznámilo otvorenie novej pobočky štúdia v meste Madison v štáte Wisconsin. Jeho šéfom bude Ryan Burnett, ktorý v minulosti pôsobil v spoločnosti Epic Games a naposledy v štúdiu Raven Software (Call of Duty Warzone) a úlohou tohto štúdia bude podieľať sa na vývoji nového obsahu pre Battle Royale hru Apex Legends.

Pri tejto činnosti bude táto nová pobočka štúdia spolupracovať s ostatnými pobočkami v Los Angeles a v kanadskom meste Vancouver.

„Budovanie živej služby Apex je neustály cyklus skúšania nových vecí a experimentovania, a práve to nám Wisconsin poskytne - schopnosť robiť viac, posúvať sa do nových oblastí, ako sú Legends (hrateľné postavy), a skúšať robiť veci, ktoré sme predtým nerobili. Sú tam dva druhy kľúčových prvkov: jedným je samozrejme kapacitná časť a pomoc pri budovaní štruktúry nášho tímu, aby sme to mohli robiť, ale druhým sú nové perspektívy a nápady. Ľudia s rôznymi skúsenosťami a rôznym zázemím sú niečo, čo vždy hľadáme,“ povedal šéf vývoja Apex Legends Steven Ferreira.

"Zdravie tímu je pre nás absolútne najvyššou prioritou, pretože sme v tom dlhodobo," povedal Ferreira. "Veríme, že Apex bude franšízou, ktorá tu bude 10, 15 alebo viac rokov, a tešíme sa, že sa nám to podarí. Aby sme to dokázali, nemôžeme všetko dať dopredu, vyhorieť a nebyť na to pripravení v dlhodobom horizonte."

16. sezóna Apex Legends s názvom Revelry bola vydaná vo februári a ďalšia by mala nasledovať v máji.

Zdroj: Respawn

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk