Acer prinesie 2. mája na herné počítače Predator akčnú hru Redfall

Acer prinesie 2. mája na herné počítače Predator akčnú hru Redfall

 

Hráči si môžu vychutnať najnovšiu hru od spoločnosti Bethesda Softworks na herných notebookoch a stolných počítačoch Acer Predator s Windows 11 s bezplatným mesačným prístupom k službe Xbox Game Pass Ultimate.

Spoločnosť Acer dnes oznámila, že v spolupráci so spoločnosťami Bethesda Softworks a Microsoft prináša všetkým majiteľom nových herných notebookov a stolných počítačov Acer Predator s operačným systémom Windows 11 očakávaný akčný titul Redfall, a to prostredníctvom bezplatnej mesačnej ponuky Xbox Game Pass Ultimate.

Redfall je FPS hra s otvoreným svetom pre jedného i spolupracujúcich hráčov od štúdia Arkane Austin, oceňovaného tímu stojaceho za hrami Prey a Dishonored. Táto príbehová akčná strieľačka prináša vynikajúcu hrateľnosť charakteristickú pre toto herné štúdio. Bude k dispozícii na herných počítačoch Predator od 2. mája 2023 prostredníctvom služby Xbox Game Pass Ultimate.

Hráči si budú môcť vyskúšať úchvatný príbeh Arkane z mesta na ostrove Massachusetts, ktoré je obliehané upírmi, keď budú hrať Redfall na najnovších notebookoch a stolných počítačoch Predator s Windows 11. Tie sú poháňané procesormi Intel® Core™ 13. generácie a grafickými procesormi radu NV ® GeForce RTX™ 40 s technológiami NVIDIA DLSS 3 a Reflex. Tieto herné počítače sú tiež dodávané s mesačným bezplatným prístupom k službe Xbox Game Pass Ultimate, takže hráči môžu hrať svoje obľúbené tituly s priateľmi na svojich počítačoch, konzolách alebo podporovaných zariadeniach prostredníctvom služby Xbox Cloud Gaming.

„Spoločnosť Acer je nadšená, že môže spolupracovať s Bethesda a Xbox a ponúknuť tak špičkové herné zážitky prostredníctvom hry Redfall na našom rade herných počítačov Predator. Veríme, že vďaka vysokému výkonu, ktorý náš najnovší rad Predator ponúka, si hráči 2. mája Redfall skvele užijú.“

Vincent Lin, Associate Vice President, Global Product Marketing and Planning, Acer Inc.

V hre Redfall musíte odhaliť pravdu a získať ostrov späť od upírej nákazy, ktorá zablokovala slnko a odrezala obyvateľov od okolitého sveta. Redfall ponúka možnosť hry pre jedného i viacerých hráčov, takže sa hráč môže vydať do temnoty sám, alebo sa môže spojiť v skupine obsahujúcej až štyroch hráčov. Spoluhráči si môžu vyskúšať rôzne zaťaženia hrdinov a kombinovať svoje sily, aby našli kreatívne riešenie upírie apokalypsy. Budete zbierať arzenál špecializovaných zbraní a upravovať si postavu unikátnymi vylepšeniami a schopnosťami, aby vyhovovala vášmu hernému štýlu pre streľbu, skrytý boj a všetko medzi tým.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk