Dávka noviniek o Tony Hawk’s Pro Skater 5: Vychutnajte si aj čerstvé obrázky

Dávka noviniek o Tony Hawk’s Pro Skater 5: Vychutnajte si aj čerstvé obrázky

 

3.. 2.. 1.. Skate!

Nové detaily sa týkajú hlavne multiplayerového hrania a bonusov pre PlayStation 4 verziu. Tá dostane 3 exkluzívne "hlavy" pre tvorbu vlastných skaterov, a to Sackboya z LittleBigPlanet, Sweet Tootha z Twisted Metal a Ratcheta z Ratchet & Clank. Podporu multiplayeru budú obsahovať len verzie pre Xbox One a PlayStation 4, pričom o 20 dolárov lacnejšie pre Xbox 360 a PlayStation 3 sa bez nej budú musieť zaobísť.

V parkoch pre voľné jazdenie sa bude môcť premávať maximálne 20 hráčov, pričom rovnako tie isté parky budú slúžiť aj pre online súťaženie a rôzne misie. Skate sessions sa budú odohrávať na dedikovaných serveroch, ktoré tak umožnia hráčom vstup i odchod zo zápolenia prakticky kedykoľvek. Z herného menu si budeme môcť so svojim tímom odskočiť priamo do rôznych misií alebo sa zúčastniť nejakého súťažného multiplayerového módu. Z tohto menu budeme môcť rovnako tak riadiť celú partiu alebo zistiť, kto sa v parku vlastne vôbec nachádza.

K videniu sú už aj nové obrázky, ktoré ale zase len potvrdzujú slabučkú technickú stránku. Vzhľadom na to, že hra bude vonku už čo nevidieť, ostávame pri pohľade na grafiku veľmi skeptickí. A to ani nespomíname otravný efekt chromatic abberation. Tony Hawk’s Pro Skater 5 vyjde 29. septembra 2015 na PlayStation 4 a Xbox One a o nejaký čas neskôr v bližšie nešpecifikovanom dátume na PlayStation 3 a Xbox 360.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk