Bude The Division podporovať obchodovanie medzi hráčmi?

Bude The Division podporovať obchodovanie medzi hráčmi?

 

Obchodovanie a vymieňanie zbraní medzi hráčmi je veľmi obľúbená funkcia, ktorá sa ale v poslednom čase často v hrách nenachádza. Bude vymieňanie zbraní podporovať The Division?

Veľká čast hrateľnosti The Divison sa bude zaoberať práve výbavou. Zbrane, brnenia a iné časti vášho vybavenia budú v podstate najdôležitejším faktorom prežitia a preto sa naskytá otázka, či si so svojimi kamarátmi a inými hráčmi budete môcť zbrane vymienať. Čo ak vám spadne legendárna puška, ktorú by strašne chcel váš parťák, no vy preferujete automatickú pušku?

Ubisoft sa k tejto obľúbenej funkcii vyjdaril jasne, no, bohužiaľ, nie v prospech hráčov. Podľa slov vývojárov sa pri vývoji musia robiť kompromisy medzi funkciami, ktoré sa do hry dostanú a ktoré nie. Vymieňanie a obchodovanie medzi hráčmi ňou nebude, teda aspoň nie pri vydaní titulu.

Podľa slov štúdia sú si ale vedomí obľúbenosti tejto funkcie a aj toho, že by ju hráči radi videli v ich hre a preto je možné, že by sa mohla objaviť v budúcnosti. Neostáva nám teda nič iné, len dúfať.

Zdroj: egmnow.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk