Na PlayStation 4 sa zahráme na bohov, chystá sa port Smite

Na PlayStation 4 sa zahráme na bohov, chystá sa port Smite

Smite je bezpochyby jedna z najpopulárnejších MOBA hier súčasnosti. Drží si tretie miesto v rámci najväčších eSports turnajov a minulý rok sa dočkala portu na Xbox One. Teraz je na rade port na PlayStation 4, ktorý bude pre hráčov dostupný ešte tento rok.

Momentálne je PS4 verzia Smite v zatvorenom alfa testovaní a v marci prejde do zatvorenej bety, pre ktorú sa môžu hráči registrovať cez tento odkaz. Hráči sa môžu tešiť na vyše 70 hrateľných postáv - bohov, za ktoré si budú môcť zadarmo zahrať prostredníctvom free-to-play rotácie. Hrdinov je možné aj natrvalo odomknúť a zahrať si za nich hocikedy, to ale stojí nejaké tie peniaze.

PS4 verzia sa dočká aj zopár exkluzívnych skinov ako World's Collide pre Odina pre hráčov, ktorí si spoja PS4 účet so Smite PC účtom, KuKu4 skin pre postavu Kulkulkan, ktorý bude odmena za PS Plus členstvo, alebo skin C4codemon pre vlastníkov PS4 Founder's Pack. Tento Founder's Pack si budú môcť hráči kúpiť za 24€ a odomkne im všetkých terajších aj budúcich bohov v Smite, dostanú 400 gemov, Soldier of Fortune skin pre Aresa a zaručený vstup do beta testovania hry.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk