Rebootu titulu System Shock sa dočkajú aj majitelia PlayStation 4

Rebootu titulu System Shock sa dočkajú aj majitelia PlayStation 4

 

Nightdive Studios sa rozhodlo na základe podnetov hráčov, ponúknuť reboot klasickej hry System Shock aj hráčom na konzole PlayStation 4. Očakávať ho však môžu o čosi neskôr, než hráč na PC a Xbox One. 

Koncom júna tohto roku, sa na Kickstarteri objavila zbierka, spojená s hrou System Shock, pričom pôvodným plánom, bolo vytvorenie remasteru tejto hry, no nakoniec sa tvorcovia rozhodli pre jej reboot. Cieľom bolo vyzbierať 900 000 dolárov, a momentálne zostáva do konca zbierky ešte 7 dní, a vyzbieraných je viac jeden milión dolárov.

Prvotne, sa mali tohto rebootu dočkať iba hráči na platformách PC a Xbox One. Na Kickstarteri sa však mnoho prispievateľov dožadovalo aj po verzii pre PlayStation 4. Tvorcovia sa teda rozhodli vytvoriť aj takúto verziu, ako poďakovanie všetkým prispievateľom. System Shock sa na PC a Xbox dostane niekedy koncom roka 2017, a PlayStation verzia až začiatkom roka 2018. Ak sa na Kickstarteri vyzbiera viac ako 1,1 milióna dolárov (čo je viac než pravdepodobné), tak tvorcovia vytvoria aj verziu pre Mac a Linux.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk