PS4 hráči sa teraz môžu tešiť podpore USB audia soundbaru Sound BlasterX Katana

PS4 hráči sa teraz môžu tešiť podpore USB audia soundbaru Sound BlasterX Katana

 

Majitelia PS4 ­budú môcť odteraz zažiť krištáľovo čistý herný zvuk a vylepšenú hernú komunikáciu cez USB vďaka Katane a jej dokonalému procesoru Sound Blaster, 24-bit DAC, virtuálnemu 5.1 priestorovému zvuku a 3-násobne zosilnenému 5 meničovému dizajnu.

Spoločnosť Creative dnes oznámila, že jej oceňovaný zvukový systém pod monitor – Sound BlasterX Katana odteraz podporuje aj USB Audio pripojenie so všetkými variantmi konzoly Sony PS4.

Aktualizovaná podpora umožňuje užívateľom PS4 vychutnať si filmový zvuk, celý herný obsah z Katany cez USB, vrátane populárnych titulov ako sú Uncharted: The Lost Legacy a Horizon: Zero Dawn, ako aj veľmi očakávané najnovšie tituly ako Star Wars Battlefront 2, Call of Duty WWII, NBA 2K18 a Destiny 2.

Okrem toho si užívatelia môžu vychutnať vylepšenú komunikáciu v hre, ktorá im umožní vychutnať si kompletnú sadu technológií redukcie šumu a hlasových morfingov vďaka zabudovanému procesoru Sound Blaster. Predtým sa používatelia Katany mohli pripojiť k svojej konzole PS4 iba cez optický kábel so samostatným mikrofónnym pripojením k ovládaču PS4 – to všetko bez výhody zníženia šumu a vylepšenia morfingu hlasu. Užívatelia sa tiež môžu tešiť na prístup k týmto technológiám, aj keď je Katana pripojená k PS4 zo svojho smartfónu alebo tabletu, platí aj pre iOS aj Android, s aktualizovanou verziou aplikácie Sound Blaster Connect, ktorej vydanie je naplánované do konca októbra 2017 v obchodoch App Store a Google Play.

Podpora USB Audia je mimoriadne výhodná aj pre užívateľov najnovšej konzoly Sony PS4 Slim, ktorá využíva digitálny zvuk. S podporou USB Audia si nebudú musieť užívatelia PS4 Slim zakúpiť osobitný optický adaptér, aby si mohli vychutnať digitálny zvuk cez Katanu.

Zdroj: Creative

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk