Prichádza Modern Warfare 4?

Prichádza Modern Warfare 4?

 

Ešte sme ani nestrávili ohlásenie Black Ops 4 od študia Treyarch a už k nám pricestovali ďalšie leaky od zdrojov, ktoré sa v minulosti ohľadom Call of Duty správ nemýlili. Konkrétne podľa webov Gaming Intel a Charlie Intel Infinity Ward (naposledy Call of Duty Infinity Warfare) tvrdo pracuje na novom pokračovaní série s familiárnym názvom, Modern Warfare 4.

Ak ste však vystrašený, že ani tento diel nebude obsahovať kampaň pre jedného hráča, tak sa nemusíte obávať. Jediný solídny prvok z Infinity Warfare bude prítomný aj v Modern Warfare 4 a teda to vyzerá, že rozhodnutie vypustiť kampaň nebolo celkom rozhodnutie zhora, ale skôr interné rozhodnutie štúdia Treyarch. Podľa všetkého bude v hre prítomný aj Battle Royal mód, nakoľko prečo nie...

K tomu vyplávala na povrch zaujímavá správa, podľa ktorej niekoľko vývojárov, ktorí v roku 2010 odišli z Infinity Ward na protest proti vyhodeniu zakladateľov Vinca Zampellu a Jasona Westa a založili si s nimi štúdio Respawn sa vrátili späť odkiaľ odišli a vydali dva úspešné diely série Titanfall. Konkrétne sa jedná hlavne o umeleckého riaditeľa Joela Emsliea, ktorý bol tvorcom vizuálnej identity série Titanfall. Či sa tak táto skupina rozhodla kvôli tomu, že Electronic Arts odkúpilo minulý rok štúdio Respawn, alebo to boli dôvody iné sa nevie a pravdepodobne sa ich ani nedozvieme.

Každopádne Modern Warfare 4 je celkom zaujímavá voľba, vzhľadom na to, že príbehová línia bola po trojke prakticky uzatvorená. Či sa so známym dielom vrátia aj známe postavy je ťažké povedať. No osobne si myslím, že po komerčných neúspechoch Ghosts a Infinity Warfare je stavenie na známe meno poslednou záchranou pre štúdio, ktoré sériu stvorilo.

Či sú tieto špekulácie pravdivé sa tak skoro nedozvieme. Activision sa bez pochýb sústredí na marketing Black Ops 4 a určite nebude dnes potvrdzovať titul, ktorý je viac ako rok a pol od vydania

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk