F1 2018 prinesie do kariéry veľké vylepšenia

F1 2018 prinesie do kariéry veľké vylepšenia

 

Nové pravidlá a ich časté striedanie dali autorom myšlienku na nové prvky v kariére.

Okrem ohavného Halo systému ochrany hlavy jazdca sa dočkáme aj príjemnejších nových vylepšení v novom ročníku F1. Prednedávnom sme si spomínali, že oveľa väčší dôraz bude aj vašom verejnom obraze, nakoľko budete môcť absolvovať rozhovory.

Druhým veľkým vylepšením je R&D systém. Ten bol prítomný aj v minulom roku, no v F1 2018 sa dočká drastických vylepšení. Na začiatku každého ročníka sa poradie premieša na základe nových technických pravidiel. Takže na začiatku sezóny sa napríklad môžete sústrediť na vylepšenie predného krídla, no následne pôjde celá vaša práca „do koša“, kvôli tomu, že sa zmenili pravidlá. Hráč tak musí po novom investovať body do vylepšenia auta rozumne.

Každý tím bude mať taktiež slabšie a silnejšie stránky a podľa toho, ku ktorému sa pripojíte, budete musieť pracovať na tom, aby ste slabšie stránky monopostu eliminovali, lebo podľa tvrdení autorov, všetky nevýhody sa budú prejavovať dosť výrazným spôsobom priamo na trati. Každý tím bude mať taktiež jedinečný vývojový strom.

Autori taktiež prehodnotili koľko bodov stojí ktoré vylepšenie a celý systém R&D tak pôsobí oveľa vybalansovanejším a taktickejším dojmom. Zdá sa, že popri jazdení sa po novom zapotíme aj pri manažovaní.

F1 2018 vychádza 24. augusta na PC, Xbox One a PlayStation 4

Zdroj: gamereactor.eu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk