Informácie o Battle Royale móde v Call of Duty boli predstavené

Informácie o Battle Royale móde v Call of Duty boli predstavené

 

Konečne vieme, koľko hráčov bude na jednej mape.

Po niekoľkých týždňoch plných špekulácií sme sa konečne dozvedeli niečo viac o Blackout móde v Black Ops 4, čo je vlastne Battle Royale varianta pre Call of Duty sériu.

V prvom rade potvrdili, že počet hráčov v móde je pre betu stanovený na 80. „Pre nás je zážitok z hrania dôležitejší ako číslo a toto je pre nás ideálny počet. Skúšali sme testovať hranie s viacerými hráčmi, no 80 je tak-akurát. Budeme však sledovať spätnú väzbu od komunity a upravovať hru podľa ich želania, takže od bety až po vydanie hry sa toho môže udiať veľa.“

Okrem toho sme sa dozvedeli, že v móde bude 20 hrateľných postáv a ďalšie pribudnú po vydaní. Medzi súčasnými je napríklad Frank Woods, Viktor Reznov či Alex Mason. Títo sa budú dať odomknúť za pomoci špecifických výziev priamo v hre a (dúfajme) nie pomocou mikrotransakcií.

Mód bude mať pri vydaní 3 úrovne zdravia a ochrany, 8 typov munície, 12 typov výbavy, 17 perkov, 17 predmetov na úpravu zbraní, 24 rôznych zbraní a 125 predmetov.

Okrem toho autori prezradili, že na Blackout mape sa budú nachádzať A.I zombíci, ktorých budete môcť zabíjať. Je to úplne dobrovoľná činnosť, no ak budete úspešní, tak vás za to odmenia prostredníctvom Zombie Supply Drops. Tieto budú obsahovať silné zbrane a predmety.

Mapa v Blackout móde sa volá Nuketown Island a fanúšikovia série určite spoznajú niektoré jej časti. Autori potvrdili, že vlastne zošili viacero populárnych Call of Duty máp dokopy, takže fanúšikovia sa na nich budú cítiť ako doma.

Black Ops 4 Blackout Beta sa začne 10. septembra na PS4 a 14. septembra sa pripoja aj platformy Xbox One a PC.

Zdroj: gameinformer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk