Hráči Red Dead Redemption 2 obťažujú reálneho človeka kvôli jeho menu

Hráči Red Dead Redemption 2 obťažujú reálneho človeka kvôli jeho menu

 

Volá sa totiž Colm O’Driscoll, teda rovnako ako hlavný záporák hry. 

S určitosťou vieme skonštatovať, že minimálne jeden človek na tomto svete nie je šťastný z Red Dead Redemption 2. Dokonca by sme povedali, že Rockstar mu teraz leží v žalúdku. Pričom dôvodom nie je ani Rockstar, ale šialení hráči.

SPOILER Článok obsahuje drobné spoilery z príbehu Red Dead Redemption 2

Totižto, jeho meno je Colm O’Driscol a ide o chlapíka z Írska. S tým by nebol žiaden problém. Akurát sa stalo, že meno hlavného antagonistu hry Red Dead Redemption 2 je úplne rovnaké. Ide o lídra konkurenčného gangu v hre, pričom rivalita medzi gangom Dutcha (kde patrí aj hlavná postava hry) a O’Driscollovým gangom je veľmi veľmi veľká. Členovia jeho gangu po hlavne postave častokrát strieľajú a otravujú mu život a tak si niektorí hráči zmysleli, že bude fajn ak budú otravovať život skutočnému O’Driscollovi.

Takže po vydaní hry mu začali prostredníctvom súkromných správ na Twitteri a Instagrame chodiť celkom čudné správy. Niektoré z nich sú ešte celkom OK, no niektoré sú vyslovene za hranicou normálnosti. Najprv si myslel, že na jeho účet sa iba zabávajú trollovia. „Zo začiatku to bolo celkom vtipné, ale postupom času to začalo byť otravné. Navyše sa obávam, že niektorí ľudia berú hru tak vážne, že stratia zmysel pre to, čo je reálne a čo nie je reálne. Nepoznám nikoho z tých, ktorí mi takéto správy poslali. Dúfam však, že to mysleli iba ako vtip.“

O’Driscoll sám nevlastní ani Playstation a ani Xbox a vôbec ho Red Dead Redemption 2 nezaujíma.

Zdroj: eurogamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk