Kópie Kingdom Hearts III unikli mesiac pred vydaním. Pozor na spojlery
Update

Kópie Kingdom Hearts III unikli mesiac pred vydaním. Pozor na spojlery

 

Informácia je oficiálne potvrdená vydavateľom Square Enix.

Fanúšikovia očakávanej RPG hry Kingdom Hearts III asi momentálne prežívajú nočnú moru. Po niekoľkých rokoch čakania na tretie pokračovanie hry sa teraz prakticky môžu na mesiac odpojiť z internetu, keď sa chcú vyhnúť náhodným spojlerom z hry.

Hra má síce prísť až 25. januára 2019, no vyzerá to tak, že Xbox kópie hry sa dostali na trh viac ako mesiac pred oficiálnym vydaním hry. Podľa informácií z vnútra spoločnosti, niekto ukradol viac ako 30 kópií hry a momentálne ich na internete predáva za viac ako 100$.

Informáciu potvrdil aj režisér hry Tetsuya Nomura, ktorý zároveň poprosil fanúšikov, aby nezdieľali spojlery a videá z hry.

Tým pádom je zrejmé, že fanúšikovia to najbližší mesiac budú mať ťažké. Vyhnúť sa náhodným spojlerom na internete je takmer nemožné a aj tak musia čakať na finálne vydanie hry. Našťastie Nomura taktiež prezradil, že epilóg a „tajný film“ budú vydané až po vydaní hry a preto všetky informácie určite nebudú prezradené. Ale aj tak. V RPG hre typu Kingdom Hearts je toho na spojlovanie až až.

Takže si dávajte pozor.

Update: Podľa zdrojov blízkych Square Enix bol človek zodpovedný za ukradnutie kópií dolapený. Hry sú už však v obehu, takže pozor

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk