Pracuje Insomniac na Spider-Man 2?

Pracuje Insomniac na Spider-Man 2?

Vzhľadom na obrovský úspech prvého dielu je to dosť možné.

Vývojári zo štúdia Insomniac Games si môžu pochvalne pohmkávať, pretože okrem toho, že bol Spider-Man skvelo hodnotenou exkluzivitou, Sony na konci roka hlásilo 9 miliónov kópií hier predaných do obchodov, čo je vzhľadom na vydanie hry na jeden platforme skvelé číslo. Preto sa okamžite objavujú špekulácie, či štúdio bude pracovať na pokračovaní, alebo sa bude venovať inému projektu.

Krátko po vydaní prezradil kreatívny riaditeľ hry Bryan Intihar webu Dualshockers, že plány pre herného Spier-Mana sú už v pohybe. Pred niekoľkými dňami však na svoj Twitter publikoval veľmi zaujímavý Tweet v ktorom píše: „Iba niekoľko vecí dokáže byť tak znervózňujúcich ako predstavenie vášho príbehového draftu prvý krát pred ostatnými.“

Znamená to, že ďalší diel je v počiatočných fázach vývoja? Alebo chystá Insomniac nejaké veľké príbehové rozšírenie?

Čo však vieme povedať s určitosťou je fakt, že Spider-Man sa včera dočkal novej aktualizácie, ktorá priniesla niekoľko opráv hry a taktiež aj dvojicu nových oblekov pre hlavného hrdinu. Tieto obleky sú výsledkom predchádzajúceho teasovania ohľadom Fantastickej štvorky a ide o Bombastic Bag-Man Suit a Future Fountadtion Suit.

Zdroj: TS/Dualshockers

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk