Remaster Assassin’s Creed 3 sa nám predstavuje a príde v marci

Remaster Assassin’s Creed 3 sa nám predstavuje a príde v marci

 

Podobne aj remaster Assassin’s Creed 3: Liberation.

Ubisoft nám včera prostredníctvom traileru predstavil, aký je to 7 ročný rozdiel v grafickom spracovaní. Assassin’s Creed 3 totiž dostane svoju verziu pre konzoly Xbox One a Playstation 4 a dozvedeli sme sa, že dátum vydania je stanovený na 29. marca.

Hra dostane 4K rozlíšenie (na Xbox One X a Playstation 4 Pro), podporu HDR, vylepšené textúry, zlepšené ovládanie a taktiež aj nové nasvietenie, ktoré sa pravdepodobne postará o najväčší rozdiel. Hra príde kompletná, to znamená, že môžeme očakávať aj všetok DLC obsah v podobe Benedict Arnold and Hidden Secrets misie a taktiež aj expanzie Tyranny of King Washington.

To isté sa týka aj hry Assassin’s Creed 3: Liberation Remastered. Tá vyšla pôvodne ako Playstation Vita spinoff v roku 2012, no v roku 2014 sa dočkala vydania na Xbox 360 a Playstation 3 a teraz sa dočká aj portu pre Playstation 4 a Xbox One a PC.

Obe tieto hry budú dostupné zdarma pre majiteľov Season Passu hry Assassin’s Creed: Odyssey, no v prípade že máte záujem, budete si ich samozrejme môcť kúpiť aj ako samostatné hry

Zdroj: Polygon

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk