God of War oslavuje prvé výročie témou a avatarmi zdarma

God of War oslavuje prvé výročie témou a avatarmi zdarma

 

Vývojári ďakujú fanúšikom za podporu.

20. apríla 2019 uplynie presne rok od kedy vyšla Playstation 4 exkluzivita. Tá si získala srdcia hráčov aj kritikov a odniesla si desiatky ocenení, vrátane ocenenia za najlepšiu hru na The Games Awards a BAFTA.

Vývojári zo štúdia Sony Santa Monica však vedia, že bez hráčov by to nebolo možné a preto pri príležitosti prvého výročia hry dávajú hráčom možnosť stiahnuť si dynamickú tému a skupinu avatarov úplne zdarma.

Dynamickú tému si môžete stiahnuť teraz prostredníctvom tohto linku a skupina avatarov bude dostupná na stiahnutie v stredu.

„V roku 2015 sme oslávili 10 výročie od vzniku série. Teraz sme tu, aby si pripomenuli prvé výročie novej éry Kratosa s jeho synom Atreusom. Keď Cory Barlog priniesol svoju víziu príbehu o otcovi a synovi, ktorí sú na spoločnej ceste, aby si uctili manželku a mamu báli sme sa. Zmena je ťažká. Zmena v takejto dlhoročnej sérií prichádza z obrovskými pochybnosťami a štúdio riskuje a robí veľký skok viery. Ďakujeme nášmu tímu, rodine Sony Playstation a miliónom z vás, ktorí tento skok viery podstúpili s nami. Túto cestu sme prešli spolu,“ napísala šéfka štúdia Sony Santa Monica, Shannon Studstill.

Mimochodom, tento rok oslávi štúdio Sony Santa Monica 20 rokov od svojho založenia.

Zdroj: Playstation

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk