Tvorcovia Batman: Arkham série údajne pracujú na Suicide Squad hre

Tvorcovia Batman: Arkham série údajne pracujú na Suicide Squad hre

Viac sa pravdepodobne dozvieme na E3.

Už dosť dlhú dobu sa špekuluje o tom, že štúdio Rockstedy, ktoré sa preslávilo trojicou Batman Arkham hier pracuje na ďalšej hre z DC univerza. Najprv sa hovorilo o Superman hre, následne sa začalo špekulovať o Justice League hre, no oficiálne zatiaľ nemáme žiadnu špekuláciu potvrdenú. Zdá sa však, že predstavenie hry sa blíži a spolu s ním sa objavili nové špekulácie, ktoré našli podporu aj v novinárskych kruhoch.

Podľa týchto špekulácií pracujú vývojári skutočne na hre z DC univerza, no bude to Suicide Squad. Táto séria sa čoskoro dočká druhého filmu (pod taktovkou režiséra Jamesa Gunna, zodpovedného za Guardians of Galaxy filmy) a zdá sa, že v Rocksteady pracujú na hernom preslávení bandy šialených zločincov. Táto informácia sa objavila na rôznych fórach, no ako to už v takýchto situáciách býva, ľudia k nim pristupujú skepticky. Preto sa jeden z fanúšikov spýtal redaktora Kotaku, Jasona Schreiera, či o tejto špekulácií niečo nepočul a jeho odpoveďou bolo neurčité no zároveň tajuplné: „Nechcel by som to vyspojlovať.“

Totižto, Schreier už minulý rok tvrdil, že vie, na čom Rocksteady pracujú, no štúdio ho požiadalo, aby to nevyspojloval verejnosti a on súhlasil s odôvodnením, že nechce štúdiu pokaziť prekvapenie len kvôli klikom. Takže uvidíme.

Zdroj: Comicbook

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk