Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville predstavený a rovno aj vydaný

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville predstavený a rovno aj vydaný

 

Je tu však jedno veľké ale.

Electronic Arts a štúdio PopCap nám po jemnom teasovaní oficiálne predstavili nový prírastok do rodiny „Garden Warfare“ štýlu hier s názvom Plants vs Zombies: Battle for Neighborville. Predstavenie hry samotnej neprekvapilo. Čo však prekvapilo bol fakt, že hra rovno aj vyšla. Lenže nie klasicky, ale v štýle Early Access hier.

EA to nazýva Founders Edition a predáva ju za 30€. Túto edíciu si budete môcť kúpiť počas šiestich týždňov, počas ktorých podstúpite sériu testovaní a pridávania nového obsahu. Keď bude hra kompletne dokončená, Founders Edition zmizne, nahradí ju Standard Edition a cena hry stúpne na 40€. Ide teda o celkom zaujímavý pokus, ako nalákať hráčov na nižšiu cenu a uvidíme, či sa to vydavateľovi oplatí.

Samozrejme, majitelia predplatného Origin Access Premier získavajú automatický prístup k Founders edícii.

Na začiatku bude v hre prístupný iba mód Turf Takeover a PvE segment Town Center, no autori sľubujú, že postupne pribudnú všetky módy, ktoré si fanúšikovia predchádzajúcich hier obľúbili.

A keďže je rok 2019, tak aj Plants vs. Zombies dostali svoju verziu Battle Passu, ktorá má názov Festival Prize Maps. Ten je síce v hre zdarma, no môžete použiť prémiovú menu aby ste zrýchlili postup. A to samozrejme znamená mikrotransakcie.

Ak si však chcete počkať na oficiálne dokončenie hry, tak vašim dňom D je 18. október 2019, kedy hra príde na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: EA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk