Tvorcovia NBA 2K20 pracujú na opravnom patchi pre hru

Tvorcovia NBA 2K20 pracujú na opravnom patchi pre hru

 

Zmierni to však jej kritiku?

Odhliadnuc od tragických mikrotransakcií v novom ročníku NBA 2K20 hra nie je vo veľmi ideálnom stave ani po technickej stránke. Veľké množstvo bugov, pády hry do operačného systému, či výpadky online pripojenia motivovali fanúšikov, aby na sociálnej sieti Twitter spopularizovali hashtag #FixNBA2K20 a #fix2k20. Hra je aj vďaka týmto problémom druhou najhoršie hodnotenou hrou na Steame.

Na tieto skutočnosti zareagovalo aj štúdio, ktoré jednotlivé diely NBA pripravuje, spoločnosť Visual Concept. Jej predstaviteľ v rozhovore pre IGN prezradil, že tím si je vedomý problémov s hrou a pracuje neustále na tom, aby pripravili patch, ktorý opraví základné a najväčšie problémy s hrou. Taktiež prezradil, že jeden patch už vyšiel a mnoho problémov už teda bolo opravených. Ten upravil hru na verziu 1.02 a mal 7GB.

Zástupca štúdia sa však nevyjadril k problémom hráčov s mikrotransakciami a ich in-game menou, Virtual Currency a vyzerá to tak, že štúdio neplánuje v tomto ohľade žiadne ďalšie úpravy. To však nie je veľmi pozitívne ohľadom verejnej mienky, kde hru mnohí prirovnávajú k mikrotransakčnému fiasku s názvom Star Wars: Battlefront II.

Zdroj: GameRant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk