„Sebec“ Hideo Kojima to schytal na Twitteri a tak zachraňoval situáciu

„Sebec“ Hideo Kojima to schytal na Twitteri a tak zachraňoval situáciu

 

Je toto problém?

Koľko neplechy dokáže spôsobiť jeden nevinný tweet, však? Hlavne keď niektorí užívatelia možno vidia to, čo autor vôbec nechcel povedať. O čom je reč? Šéf štúdia Kojima Productions a legenda herného priemyslu Hideo Kojima sa dostala pod veľkú paľbu kritiky hráčov kvôli svojmu statusu na sociálnej sieti Twitter.

V ňom totiž vysvetľoval, čo znamená slovné spojenie „A Hideo Kojima Game.“ Znamená to garanciu toho, že tento produkt má originálny koncept, produkciu, príbeh, zasadenie atď., pričom všetko je dielom práve jeho maličkosti.

Akoby však zabudol, že v štúdiu Kojima Productions pracuje ďalších 80 vývojárov, ktorí momentálne dokončujú Playstation 4 exkluzivitu Death Stranding. A práve to sa nepáčilo mnohým, ktorý Kojimu skritizovali, že si pripisuje všetky zásluhy na hre, ktorá je produktom celého tímu. Zatiaľ čo v Japonsku by takéto vyjadrenie možno prešlo, tak v našich končinách skôr nie.

Mnohí ho obvinili z narcizmu, z toho, že je egocentrik a že mu chýba pokora.

Takže po niekoľkých hodinách kritiky sa Kojima opäť vynoril na sociálnej sieti Twitter, aby trochu upokojil situáciu a aby priznal kredit za hru všetkým, ktorí si to zaslúžia.

Internet však nezabúda. Alebo áno?

Death Stranding vychádza 8. novembra exkluzívne na Playstation 4.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk