Spoločnosť EA omylom leakla osobné údaje hráčov FIFA

Spoločnosť EA omylom leakla osobné údaje hráčov FIFA

 

Za toto určite pochvalu nedostane.

Ak v sérii FIFA hľadáte nie len zábavu, ale aj úspech a uznanie ostatných, pravdepodobne ste sa už zaregistrovali do novej sezóny FIFA Global Series z ktorej vzídu hráči, ktorí sa budú môcť zúčastniť FIFA eWorld Cup. Na to, aby ste sa však FIFA Global Series zúčastnili ste museli vyplniť registračný formulár na stránkach EA. A práve tu nastal problém,

Užívatelia prakticky hneď po spustení registrácie začali hlásiť, že vo formulároch sa im zobrazujú predvyplnené údaje, ktoré však nepatrili im, ale iným užívateľom. V tomto prípade išlo o hráčov, ktorí sa už registrovali pred nimi.

V tomto formulári sa objavili informácie ako krajina, dátum narodenia, používateľské meno v službách PSN, Xbox Live či Origine, e-mail a ID. A ako sa dalo predpokladať, hráči a pro hráči hry z toho neboli veľmi nadšení.

Chvíľu to síce trvalo, no spoločnosť EA na tento problém zareagovala a to tak, že znemožnila prístup k stránke, pokiaľ tento problém neodstránia. Dúfajme teda, že žiaden ďalší problém týkajúci sa úniku osobných údajov nenastane.

Zdroj: Dexerto

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk