Energeťáky, ktoré Norman Reedus exuje v Death Strandingu, nakopli hodnotu značky Monster

Energeťáky, ktoré Norman Reedus exuje v Death Strandingu, nakopli hodnotu značky Monster

 

Pre obchodníkov nie je nič lepšie ako šikovný „Product Placement“. Vo filmoch a seriáloch už ide o bežnú prax – jedna a tá istá značka auta či hlavný hrdina užívajúci si značku známeho sladeného kolového nápoja. V Hollywoode to je Brad Pitt, na Slovensku Robert Fico a v hernom priemysle po úspechu Death Strandingu Norman Reedus.

Herec zo Živých mŕtvych (The Walking Dead) v Kojimovej novinke stvárnil „kuriéra“ Sama Bridgesa, ktorému očividne nič nebráni v tom, aby si aj napriek zúriacej apokalypse vo voľnej chvíľke vychutnal svoj obľúbený nápoj. A tým je očividne energeťák Monster Energy, ktorý nie je problém zohnať aj u nás na Slovensku.

Je jasné, že takáto očividná reklama – obzvlášť pri projekte, ktorý bol nesmierne populárny ešte predtým, než sme vôbec vedeli, o čom bude – musí dotyčnej značke nesmierne prospieť. Dôkazom má byť fotografia kolujúca blogovacou sieťou Reddit, na ktorej je vidieť, ako akcie značky Monster Energy po vydaní Death Strandingu stúpli. Nečudo, veď keď vidíte, ako si digitálny Reedus užíva populárny kofeínovo-taurínový nápoj, musíte aj vy dostať chuť zadovážiť si pri najbližšej návšteve obchodu jednu plechovku.

Myslite však na to, že na rozdiel od virtuálneho Sama Bridgesa, vám také množstvo cukru a mix podporných látok nemusí prospieť.

O Death Strandingu sme, len tak mimochodom, napísali už nemalé množstvo článkov. Nezabudnite si prečítať napríklad tieto:

Zdroj: LADBible

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk