Gearbox by sa chcel vrátiť k Brothers in Arms sérii. Furios 4 vraj bola skvelá hra

Gearbox by sa chcel vrátiť k Brothers in Arms sérii. Furios 4 vraj bola skvelá hra

 

Bohužiaľ už nikdy neuvidí svetlo sveta.

Pamätáte si ešte na Furios 4? Spin-off série Brothers in Arms, ktorý bol zjavne inšpirovaný filmom Inglorious Bastards a priniesol tak trochu iný pohľad na sériu, ktorá sa dovtedy prezentovala hlavne ako taktická strieľačka z 2. svetovej vojny. Fanúšikovia tento koncept neprijali veľmi dobre a Gearbox po chvíľke ticha hru radšej zrušil.

A nakoniec je možno na mieste skonštatovanie „škoda.“ Pretože podľa producenta Gearboxu Randyho Varnella vyzerala hra vynikajúco: „Mal som na starosti prezentáciu hry na E3 2011. Veľká škoda, že sme tú hru nedokončili. Furious 4 bol skvelý projekt. Skutočne skvelá hra. Dôvody zrušenia neboli kreatívne, ale biznis stránka na pozadí o ktorej nemôžem hovoriť. Boli sme však z projektu nadšení.“

Varnell zároveň dodal, že aj keď sa o žiadne podrobnosti nemôže podeliť, tak by bol veľmi rád, keby sa k sérii Brothers in Arms vrátili spoločne s celý štúdiom Gearbox. Tentokrát však predpokladáme, že by to bolo opäť vo vážnom tóne strieľačky z prostredia 2. svetovej vojny.

Zdroj: Wccftech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk