Tales from Borderlands 2 a Poker Night 3 sú vo vývoji
Fáma

Tales from Borderlands 2 a Poker Night 3 sú vo vývoji

Všetko je však zatiaľ „údajne.“

Leaker Hereitismydude, ktorý pravdivo predpovedal ohlásenie The Wolf Among Us 2 a Batman Shadows Edition nám opäť pootvoril dvere do znovuzrodeného štúdia Telltale Games a prezradil nám, čo štúdio momentálne vyvíja.

Podľa jeho informácií je totiž vo vývoji druhý diel Tales from Borderlands na ktorom pracuje Telltale spolu so štúdiom AdHoc, ktoré tvoria bývalý zamestnanci pôvodného Telltale. Momentálne sa taktiež dokončuje nová zmluva s Gearboxom, aby sa prvý diel vrátil opäť do digitálnych obchodov, odkiaľ bol nedávno stiahnutý.

Hry sa však tak skoro nedočkáme, pretože projekt je v počiatočných štádiách vývoja. Okrem toho však taktiež pracujú aj na Poker Night 3, ktorý by chcelo štúdio ohlásiť na E3 2020 a vydať niekedy v priebehu roka 2020. Hra má obsahovať známe postavy ako Bigby Wolf, Rhys, Fiona, Lee Everett či Bruce Wayne, teda všetko postavy z Telltale hier.

Čo sa týka The Wolf Among Us 2, na hre bol prerušený vývoj. Herné mechaniky, lokality a assety sú totiž vytvorené a čaká sa na scenáristov, aby dokončili príbeh hry. Následne sa bude vo vývoji pokračovať.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk