Medveď v Red Dead Redemption 2 na vás nezaútočí, pokiaľ sa mu budete pozerať do očí

Medveď v Red Dead Redemption 2 na vás nezaútočí, pokiaľ sa mu budete pozerať do očí

 

Neuveriteľný zmysel pre detail.

Zmenšujúce sa konské semenníky v zime. Aj takýto zmysel pre detail môžete nájsť v poslednej hre od štúdia Rockstar Games, Red Dead Redemption 2. Rockstar je známy tým, že si na také, pre niekoho nepodstatné blbosti veľmi potrpí a výsledky hlavne v podobe konských semeníkov následne bavia používateľov internetu.

Nedávno sa napríklad objavili informácie o tom, že brada hlavnej postavy, Arthura Morgana rastie v reálnom čase a dokonca je na ňu aplikovaná vlastná fyzika počas toho, ako rastie.

Hráči však neustále nachádzajú nové a nové prvky hry, ktoré oplývajú práve zmyslom pre detail a teraz objavili ďalší. Ak totiž v lese stretnete medveďa, ktorý vám zatiaľ nestihol utrhnúť hlavu, tak ho môžete „odplašiť“ tým, že sa nebudete hýbať a že sa budete snažiť hľadieť mu do očí. Po chvíli by sa mal otočiť a odísť.

Dôvod, prečo na to hráči prišli až teraz bol fakt, že keď v hre stretnete medveďa tak väčšinou je to stav najväčšej pohotovosti. No v momente, keď sa táto teória objavila, tak začali skúšať jej pravdivosť.

Been trying for so long to successfully pull this off and I finally did it today, never felt like such a badass in all my years of gaming. from r/RedDeadOnline
Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk