• Hlavná stránka
  • PlayStation
  • PS4
  • Novinky
  • Activision potešil a aj naštval. Modern Warfare 2 Remaster vyšiel ako časová exkluzivita na PS4 a hra opäť vyvoláva vlnu vášne v Rusku.
Activision potešil a aj naštval. Modern Warfare 2 Remaster vyšiel ako časová exkluzivita na PS4 a hra opäť vyvoláva vlnu vášne v Rusku.

Activision potešil a aj naštval. Modern Warfare 2 Remaster vyšiel ako časová exkluzivita na PS4 a hra opäť vyvoláva vlnu vášne v Rusku.

 

Money, money, money.

Tak ako sme avizovali včera, remaster kampane Call of Duty: Modern Warfare 2 sa dočkal vydania. No nebol by to Activision, keby popri vydaní remasteru nespôsobil kontroverziu. Alebo rovno dve. Ako sa im to podarilo?

V prvom rade za to môžeme poďakovať Activisionu a Sony. Japonská spoločnosť totiž nechala v sídle Activisionu poriadne mastný šek a vďaka tomu, si môžu hráči na Playstation 4 užívať tento remaster s mesačným predstihom oproti ďalším dvom platformám. Áno, zatiaľ čo na Playstation 4 vyšiel remaster včera, tak na PC a Xbox One príde až 30. apríla 2020. Nechcite, aby sme k tomuto dodávali nejaký komentár.

Druhú kontroverziu spôsobil fakt, že vývojári remaku nechali neslávne známu misiu No Russian v hre v absolútne nezmenenej podobe, čo opäť raz nahnevalo ruské úrady a to do takej miery, že odmietli zaradiť hru do Ruského Playstation Store a tam si ju teda nekúpite.

Activisionu sa zjavne nechcelo vytvárať samostatnú verziu pre Ruský trh a tak tu máme patovú situáciu. Ako pred niekoľkými rokmi.

Čo vás ale čaká v hre samotnej? Kampaň Modern Warfare 2 prepracovaná do enginu v ktorom fungoval aj remaster prvého Modern Warfare. Hra má podporu HDR, rozlíšenie „až do 4K,“ vylepšené textúry, animácie a prepracované audio. Na PC následne ponúkne aj neobmedzený framerate a podporu širokouhlých monitorov. Hra neobsahuje multiplayer a ani Spec Ops mód.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk