Druhá Ubisoft Forward prezentácia bude v septembri

Druhá Ubisoft Forward prezentácia bude v septembri

 

Ďalšia várka hier od francúzskeho vydavateľstva.

Prvý tohtoročná prezentácia Ubisoft hier s názvom Ubisoft Forward sa konala pred necelými dvoma týždňami a celému podujatiu dominovali hry Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Far Cry 6 a Hyper Scape.

Už na začiatku však Ubisoft prezradil, že nejde o jediný Ubisoft Forward a ďalšiu podobnú prezentáciu si pre nás pripraví neskôr. A teraz už vieme, kedy to „neskôr“ bude. Ubisoft totiž počas svojej prezentácie finančných výsledkov za prvý kvartál prezradil, že ďalší Ubisoft Forward sa bude konať v septembri tohto roka.

Ubisoft sa zároveň pochválil, že ich prvý diel Forward konferencie pritiahol viac divákov, ako ktorákoľvek E3 show v minulosti a vytvorila tak absolútny rekord.

A čo môžeme očakávať na septembrovom Ubisoft Forward? No, Ubisoft nám ešte neodprezentoval dvojicu hier, ktoré plánuje vydať do konca svojho finančného roka (ten sa končí 31. marca 2021). Konkrétne akčnú adventúru Gods & Monsters a kooperatívnu FPS hru Rainbow Six: Quarantine. Takže týchto sa nepochybne dočkáme.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk