Sony stiahlo Cyberpunk 2077 z predaja a vráti hráčom peniaze za digitálne verzie

Sony stiahlo Cyberpunk 2077 z predaja a vráti hráčom peniaze za digitálne verzie

 

Striktné podmienky už neplatia.

Sony a ich striktné podmienky pri vrátení peňazí za digitálne nákupy na Playstation Store sú už v dnešnej dobe legendárne. Ale nie natoľko prísne, aby vydržali nápor hráčskych sťažností týkajúcich sa Playstation 4 verzie Cyberpunk 2077.

Spoločnosť totiž na oficiálnom Twitter účte informovala o tom, že hra bola kompletne stiahnutá z predaja z Playstation Store a každý, kto bude mať záujem môže požiadať o vrátenie peňazí za digitálnu kópiu hry.

„SIE sa snaží dosiahnuť čo najvyššiu úroveň spokojnosti zákazníkov a preto sme sa rozhodli poskytnúť plné vrátenie peňazí všetkým hráčom, ktorí si kúpili Cyberpunk 2077 cez Playstation Store. Zároveň sme odstránili Cyberpunk 2077 z Playstation Store a to až do odvolania.“

„V momente, keď bude potvrdené, že ste si kúpili Cyberpunk 2077 cez Playstation Store začneme proces vrátenia peňazí. Upozorňujeme, že dĺžka procesu vrátenia peňazí je závislá od platobnej metódy a finančnej inštitúcie.“
Je teda zrejmé, že peniaze budú vracané iba zákazníkom, ktorí si digitálnu verziu kúpili priamo cez Playstation Store a nekúpili si digitálny voucher cez iný obchod, ktorý následne použili.

Ide o bezprecendentný krok ktorý určite nepoteší manažment a akcionárov štúdia CD Projekt RED, no v danej situácii je to asi najlepšie možné riešenie. Dá sa predpokladať, že hra sa do obchodu vráti v momente, keď sa dočká patchov v januári a februári za predpokladu, že tieto patche prinesú sľubované zlepšenia.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk